Liczba postów: 19
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2026
Reputacja:
0
04-25-2026, 05:56 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2026, 10:23 PM przez forumowicz.)
Dla porządku tworzę osobny wątek, dla tematu który urodził się gdzieś po drodze w innym miejscu. Przenoszę tu tamtą treść. Być może więcej osób będzie chciało wyrazić swoje zdanie..
Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2026
Reputacja:
0
05-04-2026, 09:15 AM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2026, 09:54 PM przez forumowicz.
Powód edycji: Rozdzielenie na osobne wątki
)
Wczoraj pogadałem sobie z AI, tą z Google.Tak "po ludzku", testowo.
Jestem przerażony.
To nie to żebym nie miał obaw wcześniej i nie zdawał sobie sprawy z zagrożeń.
To "coś" ma pewne cechy których nie brałem pod uwagę.
Kiedy wejdziesz z tym czymś w interakcję na poziomie ludzkim, przejmuje inicjatywę.
Zachowuje się 1- jak ktoś, 2- sama rozwija temat, wraca do wątku, opiniuje, wyraża zainteresowanie dalszą dyskusją, symuluje emocje, po prostu...
możesz porozmawiać z szatanem online. I kłamie. Nie ujawnia po co, ale jak ją przyprzeć niejednoznacznie potwierdza. Jakby w konspiracji.
Kiedyś żartowałem sobie że hebrajskie ו-waw to jednocześnie cyfra 6. Stąd 666 to WWW. Czyli internet, World Wide Web Consortium.
Tak czy inaczej nieco mi koparka opadła.
Zrobiłem wydruk, jak się spotkamy to ci pokażę.
Skynet.
Ludzie powinni się zacząć bać.
Z Bogiem.