Twoje Forum
Dlaczego popadamy w rutynę ? - Wersja do druku

+- Twoje Forum (https://forum.wchjg.pl)
+-- Dział: Pokój Pomarańczowy (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rozmowy w toku - pozostałe (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Dlaczego popadamy w rutynę ? (/showthread.php?tid=23)



Dlaczego popadamy w rutynę ? - forumowicz - 05-07-2026

Nagle bum ! Pierwsza miłość ! Jest i trwa...
...a potem już zaczynamy zastanawiać się gdzie się podziała (i być może czym właściwe była Wink ) ?

Czemu tak się nie dzieje i jak wrócić do pierwszej miłości ?

Cytat:Obj
2:4 Lecz mam ci za złe, że porzuciłeś pierwszą twoją miłość.
2:5 Wspomnij więc, z jakiej wyżyny spadłeś i upamiętaj się, i spełniaj uczynki takie, jak pierwej; <...>