Twoje Forum
Która denominacja jest najlepsza ? - Wersja do druku

+- Twoje Forum (https://forum.wchjg.pl)
+-- Dział: Pokój Zielony (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Jeden Wór (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Która denominacja jest najlepsza ? (/showthread.php?tid=18)



Która denominacja jest najlepsza ? - forumowicz - 05-06-2026

A co ! Tongue 

Tyle ich teraz jest dookoła... i do tego ostatnio nawet politycy robią takie rzeczy, że idzie się pogubić: https://www.youtube.com/@AmericaRTBible Wink
To jak tu się odnaleźć jak by ktoś chciał spróbować ?